İnternet/Satış

by admin | İnternet/Satış için yorumlar kapalı

Artık, “TAKSİCİDEN” tutun da “VETERİNERE, KASABA, TERZİYE, TUHAFİYECİYE, DÖŞEMECİYE” hatta “FERFORJECİYE” kadar her işyerinin ve esnafın internette bulunması gerekli hale geldi.

Çünkü,

1) Uzak mesafede örneğin telefonda konuştuğunuz herhangi bir müşteriye web adresinizi vererek onun anında ürünlerinizi görmesini sağlayabilirsiniz. Onların arasından seçip siparişe yönlendirebilirsiniz.

2) Bulunduğunuz mevkide (hatta şehirde) yaşayan bir potansiyel müşteri internete (yani Google) girip de almak istediği ürününün adını veya özelliklerini yazdığında arama motorunda (yani Google’da) sizin siteniz ilk sayfada çıkıyorsa eğer, işte bir müşteri kazandınız bile, muhtemelen (tabii ki kaliteniz ve fiyatlarınız iyiyse ve müşteriye güven aşılıyorsanız web siteniz ve telefonda müşteriyle konuşmanızla.

İşte bunları yapan işyeri sahipleri, esnaf ve zanaatkarlar şimdi rakiplerinin bir değil, “ÇOK” adım önüne geçiyorlar. Ne kadar erken bu işe kalkışırlarsa o kadar erken yol alıyorlae, GOOGLE arama motorunda ön sıralarda yer almış oluyorlar. Dolayısıyla da daha fazla iş potansiyeline sahip oluyor… MESAFE TANIMADAN..

Sanıyoruz ki, “İnternet sitesine sahip olmak işyeri sahiplerine NASIL AVANTAJ SAĞLIYOR” sorusunun cevabı konusunda böylece kıymetli bilgiler sunmuş oluyoruz. Tabii ki her işyeri sahibi kendi özel durumuna göre de özel değerlendirme yapmak durumunda olacaktır.

NASIL WEB SİTESİ SAHİBİ OLURUM?

ÖRNEK WEB SİTELERİ İÇİN

TIKLAYIN